fbpx
22 Nisan 2014 doorkaADMIN

Ahşap Kapaklar Mutfak Dolabı

DoorKa Ahşap Kapak Capri

Ahşap kapaklar geçmişten bugüne kadar varlığını sürdürmüş ve her geçen gün değer kazanmış ürünlerdir. DoorKa Kapak olarak ürün gamımıza kattığımız ahşap kapaklar ile muhteşem mobilyalar tasarlayabilirsiniz. Ahşap kapak ların bir çok avantajlarından sizde yararlanın. Çok sağlıklı ve kullanışlı olmasından ziyade çok uzun ömürlü olması ahşap kapakları vazgeçilmez bir komponent haline getirmektedir. Ahşap kapakların maliyetleri ilk bakışta yüksek gibi görünse de  gün geçtikte kendini bir şekilde size  kabul ettirip değerini amorti edecektir. Ahşap kapak zarafetini başka herhangi bir üründe bulmak çok zordur.

Klasik ürünleri modern bir çizgide yorumlayınca uzun zamanlarımızı geçirdiğimiz mutfakları ne kadar güzelleştirdik desek azdır. Mutfak dolapları eskiden ülkemizde çok fazla önemsenmezdi. Hatta bir müteahhit bir inşaat yaptığı zaman nerede güneş almayan kullanışsız , her tarafında kolonlar kirişler olan ölü noktaları mutfak olarak tasarlarlardı. Aslında mutfaklar evin diğer odalarından çok daha önemli bir yer teşkil etmektedir. Artık günümüzde mutfak kültürü değişti ve insanlar ev almaya gittikleri zaman mutfak bölümlerini ve mutfak dolaplarını daha fazla inceliyorlar. Bir dairede bir mutfağın artık bir salon kadar önemi var.

Aşağıda stok modelimiz Capri Bianca dan tasarlanmış mutfak dolabı var.  Renk Bianca (Beyaz eskitme) malzemenin güzelliği yanı sıra tasarımda bir o kadar önemli tabi ki.

 

 

, , , , , , , , ,
HEMEN ARA